Ogłoszenia sołeckie

Zamelduj się w gminie Jabłonna w 2017 roku!

Zamelduj się w gminie Jabłonna w 2017 roku!

Drodzy Mieszkańcy! Zapraszamy do włączenia się w naszą akcję, która ma na celu zwiększenie wpływu z podatków do budżetu gminy. Wystarczy zameldować się w naszej gminie lub w zeznaniu podatkowym PIT za 2016 rok wpisać miejsce zamieszkania na terenie gminy Jabłonna lub zaktualizować dane dotyczące zamieszkania poprzez formularz ZAP-3.

Dołączcie do mieszkańców, którzy mają wpływ na budżet naszej gminy! Zameldujcie się na terenie naszej gminy lub zmieńcie dane o miejscu zamieszkania we własciwym Urzedzie Skarbowym lub w formularzu PIT za 2016!

Druk ZAP-3 - zgłoszenie aktalizacyjne osoby fizycznej pędącej podatnikiem - TUTAJ 

UWAGA! Każda osoba, która zamelduje się na terenie naszej gminy otrzyma roczny imienny karnet na siłownię na Sali Sportowej w Jabłonnie (szczegóły w Urzędzie Stanu Cywilnego tut. Urzędu).

Powrót
ZIT

Projekt Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego

Planowanie przestrzenne

Zapraszamy do odwiedzenia strony Partycypacja w planowaniu przestrzennym w Gminie Jabłonna

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Informacje dotyczące nieodpłatnej pomocy prawnej

Gospodarka odpadami

Informacje dotyczące odpadów komunalnych