Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Rozlicz się z podatku w gminie Jabłonna!

Aktualności

Rozlicz się z podatku w gminie Jabłonna!

Rozlicz się z podatku w gminie Jabłonna!

Opublikowano: 07.04.2018 Drodzy Mieszkańcy! Zapraszamy do włączenia się w naszą akcję, która ma na celu zwiększenie wpływu z podatków do budżetu gminy. Wystarczy zameldować się w naszej gminie lub w zeznaniu podatkowym PIT za 2016 rok wpisać miejsce zamieszkania na terenie gminy Jabłonna lub zaktualizować dane dotyczące zamieszkania poprzez formularz ZAP-3.

Dołączcie do mieszkańców, którzy mają wpływ na budżet naszej gminy! Zameldujcie się na terenie naszej gminy lub zmieńcie dane o miejscu zamieszkania we własciwym Urzedzie Skarbowym lub w formularzu PIT za 2016!

Druk ZAP-3 - zgłoszenie aktalizacyjne osoby fizycznej pędącej podatnikiem - TUTAJ 

UWAGA! Każda osoba, która zamelduje się na terenie naszej gminy otrzyma roczny imienny karnet na siłownię na Sali Sportowej w Jabłonnie (szczegóły w Urzędzie Stanu Cywilnego tut. Urzędu).