Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Remont generalny na wiosnę, czyli...

Aktualności

Remont generalny na wiosnę, czyli Dzień Kobiet w GCK

Remont generalny na wiosnę, czyli Dzień Kobiet w GCK

Opublikowano: 20.03.2017 Gminne Centrum Kultury podczas tegorocznego Dnia Kobiet zaprosiło panie z Gminy Jabłonna na remont generalny! Idzie wiosna, więc pora znaleźć czas dla siebie i o siebie zadbać!

Gminne Centrum Kultury podczas tegorocznego Dnia Kobiet zaprosiło panie z Gminy Jabłonna na remont generalny! Idzie wiosna, więc pora znaleźć czas dla siebie i o siebie zadbać! Każda z pań odwiedzających GCK tego dnia mogła skorzystać z porad dietetyka, wizażystki, manikiurzystki, brafitterki, a także wykonać makijaż, manicure, kupić biżuterię, kosmetyki, ubrania od młodej projektantki.
W strefie fit trwały ćwiczenia nad sylwetką, pod okiem trenera personalnego, zaś w strefie relaksu była pyszna kawa, ciacha, ploty, ploteczki i dużo czasu dla siebie.

Wszystkim paniom życzymy jeszcze raz wszystkiego dobrego z okazji dnia kobiet i zapraszamy do GCK w Piotrkowie na zajęcia dedykowane właśnie Wam: poranna kawa (raz w miesiącu w soboty warsztaty dla kobiet), zumfit (piątki o 19:00), a tym, które są mamami polecamy cykl Mamy czas (zajęcia dla mam i dzieci 0-5 lat). Szczegółowe informacje znajdziecie tu: https://www.facebook.com/centrumkulturyjablonna/

Katarzyna Krzywicka, GCK