Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Mamy czas na tęczę!

Aktualności

Mamy czas na tęczę!

Mamy czas na tęczę!

Opublikowano: 24.05.2017 To już czwarte spotkanie z cyklu Mamy czas w Gminnym Centrum Kultury - tym razem zaroiło się od kolorów! Ideą "Mamy czas" jest wymiana doświadczeń rodziców - prowadzenie części zajęć przez mamy-uczestniczki.

Dobre praktyki rozpoczęła Edyta Śliwińska, która poprowadziła dla rodziców szybki wykład o rozwoju mowy dziecka, a potem zabawy logopedyczne dla rodziców, zaś inne mamy przygotowały tęczowe sensoryczne zajęcia.

Kolejne, ostatnie przed wakacjami zajęcia, odbędą się w wyjątkowym miejscu - ugości nas Stajnia Gąsiorówka. O terminie będziemy informować, ale mamy powoli planują 10 czerwca - śledźcie nasze komunikaty, a na pewno tego nie przegapicie!
 
~~
Comiesięczne spotkania "Mamy czas" - to zajęcia dla rodziców z małymi dziećmi (0-5lat) polegające na wspólnym spędzaniu czasu na zabawach i podczas ćwiczeń rozwijających zmysły dziecka. Każde spotkanie ma swój temat i kolor oraz dzieli się na dwie części - pierwszą polegającą na zorganizowanych warsztatach dla rodziców i dzieci oraz drugą, podczas której rodzice spędzają czas na kawie, poznają się, mają okazję porozmawiać o radościach i trudach rodzicielstwa. Pomysłodawcą cyklu jest Anna Pilch - mama dwóch chłopców, kreatywna prowadząca zajęcia, autorka bloga "Więc bawmy się - zabawa nic nie kosztuje".
Katarzyna Krzywicka, GCK