Kultura

Pierwszy turniej siatkówki na piasku już w niedzielę

Pierwszy turniej siatkówki na piasku już w niedzielę

Zimą i wiosną grają w turniejach drużyn amatorskich na halach sportowych. W pierwszy weekend lipca, amatorzy siatkówki z powiatu lubelskiego, będą rywalizować w pierwszym Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Lubelskiego.
W zawodach, które odbędą się w niedzielę 3 lipca w Bychawie, zapowiedziało udział osiem drużyn. Będą to: „Jaśnie Wielmożni Panowie”, dwa zespoły „Iskry”, „Klub Seniora”, „Nowi na Mieście”, „Piotrki”, „Victoria Piotrowice” i drużyna „We Are Back!”.
 
Mecze będą się odbywać na boiskach do piłki siatkowej plażowej w Zespole Szkół im. księdza Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie. Zanim siatkarze przystąpią do rywalizacji odbędzie się losowanie grup, z których do kolejnej rundy awansują po dwie najlepsze ekipy. Pierwsze spotkania rozpoczną się o 10.00, a wyniki turnieju powinny być znane około 16.00.
 
Liczy na wspaniałą sportową rywalizację, ale również na żywiołowy doping kibiców. Jeśli pomysł się sprawdzi, turnieje siatkówki plażowej będą organizowane także w następnych latach.
 
 
Materiał i zdjecia: www.powiat.lublin.pl
Powrót
ZIT

Projekt Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego

Planowanie przestrzenne

Zapraszamy do odwiedzenia strony Partycypacja w planowaniu przestrzennym w Gminie Jabłonna

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Informacje dotyczące nieodpłatnej pomocy prawnej

Gospodarka odpadami

Informacje dotyczące odpadów komunalnych