Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Otwarcie przedszkoli i klubu...

Aktualności

Otwarcie przedszkoli i klubu dziecięcego od 25 maja

Otwarcie przedszkoli i klubu dziecięcego od 25 maja

Opublikowano: 20.05.2020 Drodzy Rodzice! Od dnia 25 maja 2020 r. planowane jest uruchomienie przedszkoli i klubu dziecięcego na terenie gminy Jabłonna.

Przedszkola Publicznego w Jabłonnie - w poniedziałek przedszkole będzie mogło przyjąć 10 dzieci, od wtorku będzie można przyjąć kolejnych 8 dzieci.

Przedszkola Publicznego w Piotrkowie - możliwe jest przyjęcie 24 dzieci,

Oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Czerniejowie - możliwe jest przyjęcie 9 dzieci.

Wszystkich rodziców dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2019/2020 do ww. jednostek, którzy nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką nad dzieckiem w domu prosimy o kontakt z właściwym przedszkolem/szkołą. Przypominamy, iż pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Od 25 maja  z opieki będą mogły skorzystać dzieci, które w wyniku rekrutacji zostały przyjęte do Gminnego Klubu Dziecięcego "Zielone Jabłuszko" w Piotrkowie Pierwszym. W związku z koniecznością dostosowania się do wytycznych GIS i MZ Klub może przyjąć 7 dzieci. Prosimy więc zainteresowanych  rodziców o kontakt z dyrektorem GKD.


Rodziców prosimy o zapoznanie się z poniższymi wytycznymi:

Wytyczne_dla_instytucji_opieki_nad_dziećmi_w_wieku_do_lat_3_29-04-2, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [1.19 MB]

Wytyczne-dla-przedszkoli-oddziałów-przedszkolnych-w-szkole-podstawowej-i-innych-form-wychowania-przedszkolnego-oraz-instytucji-opieki-nad-dziećmi-w-wieku-do-lat-3, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [2.06 MB]

Wytyczne_GIS_i_MZ, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [252.03 KB]