Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Zapraszamy na objazdowy Dzień Dziecka

Aktualności

Zapraszamy na objazdowy Dzień Dziecka

Zapraszamy na objazdowy Dzień Dziecka

Opublikowano: 30.05.2020 Już 30 maja, na dzień przed Dniem Dziecka, Centrum Kultury Gminy Jabłonna szykuje niespodziankę dla dzieci.
Drogie Dzieci!
W tym roku nie możemy spotkać się z Wami u nas, tak jak zwykle to bywało… Nie przeszkadza nam to jednak, by odwiedzić Was w tym szczególnym dniu!
Wraz ze wszystkimi jednostkami OSP Gminy Jabłonna zapraszamy Was, byście wyszli przed Wasze domy, pomachali do nas i złapali mały upominek!
 
Jak to będzie wyglądało?
Nasz szalony samochodowy korowód wyruszy 31 maja (niedziela) o godz. 14:00 spod Centrum Kultury Gminy Jabłonna i przemierzy wszystkie miejscowości w gminie! Opis całej naszej trasy znajduje się poniżej. Mamy nadzieję, że uda zobaczyć się nam chociaż na chwilę! Liczymy na Was, do zobaczenia!
 
OPIS TRASY:
1. Wyruszamy spod Centrum Kultury Gminy Jabłonna i kierujemy się do Kościoła w Piotrkowie. Skręcamy w lewo - w drogę równoległą do drogi wojewódzkiej nr 835, w tzw. ul. Lenija. Jedziemy nią, aż do skrętu w ul. Czołgową. Wyjeżdżamy na drogę główną (nr 835) i kierujemy się na Jabłonnę. W Jabłonnie skręcamy w ul. Wiatraczną i skręcamy w lewo przy Wiatraku Koźlaku. Jedziemy równolegle do drogi nr 835 aż do ul. Wesołej.
 
2. Skręcamy w lewo w ul. Wesołą i dojeżdżamy do drogi głównej. Jedziemy w kierunku Czerniejowa, mijając Urząd Gminy, Avenir, a w Czerniejowie OSP Czerniejów. Skręcamy w prawo dopiero przy SP w Czerniejowie i kierujemy się na Czerniejów-Kolonię, mijając Stajnię Gąsiorówka. Przejeżdżamy przez Skrzynice-Kolonię.
 
3. Dojeżdżamy do Kościoła w Chmielu i skręcamy w prawo, kierując się do ronda na trasie Piotrków-Piaski. Zawracamy na rondzie i wracamy do Chmiela. Mijamy Kościół i jedziemy w kierunku Skrzynic Pierwszych. Dojeżdżamy do ronda w Skrzynicach i skręcamy w lewo na Czerniejów. Skręcamy na zakręcie w prawo – w drogę, która prowadzi do Kościoła w Czerniejowie. Wyjeżdżamy koło Kościoła i skręcamy w lewo – kierunek Jabłonna!
 
4. Za Stokrotką w Jabłonnie skręcamy w prawo w tzw. Czarną Aleję. Jedziemy nią aż do skrętu w lewo na Tuszów. Przejeżdżamy przez Tuszów i skręcamy w lewo w trasę na Bychawę. Mijamy SP w Tuszowie. Po kilkuset metrach skręcamy w lewo i wyjeżdżamy na zakręcie w Tuszowie. Kierujemy się  do OSP w Jabłonnie - na ul. Słoneczną.
 
5. Z ulicy Słonecznej wyjeżdżamy w prawo na drogę główną nr 835, a następnie skręcamy w lewo na ul. Kościelną. Jedziemy nią do końca, po czym skręcamy w ul. Sklepową. Wyjeżdżamy na drogę główną nr 835, mijamy Kościół, SP w Jabłonnie i skręcamy w trasę na Wierciszów.
 
6. Przejeżdżamy przez Wierciszów, zawracamy pod OSP i wracamy do Jabłonny.
7. Wyjeżdżamy na trasie nr 835 i kierujemy się do Centrum Kultury Gminy Jabłonna.