Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Mistrzostwa Piłki Siatkowej Drużyn...

Aktualności

Mistrzostwa Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Lubelskiego

Mistrzostwa Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Lubelskiego

Opublikowano: 10.03.2015 Powiat Lubelski i Lokalna Grupa Działania „Kraina wokół Lublina” zapraszają wszystkich zainteresowanych na Mistrzostwa Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Lubelskiego

18 drużyn zapowiedziało start w pierwszych Mistrzostwach Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Lubelskiego. Najpierw zespoły zagrają w turniejach kwalifikacyjnych zaplanowanych na 15 marca, a zwycięzców poznamy tydzień później w Turnieju Finałowym, który odbędzie się 22 marca.

Zgłoszone ekipy zostały podzielone „terytorialnie” po 6 zespołów na jeden z trzech turniejów kwalifikacyjny, które odbędą się 15 marca. W hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach zagrają: „Dys Team”, Gmina Niemce, KS Garbów, „Nasutowskie Orły”, OSP Krasienin i Powiat Lubelski. W zawodach, które zostaną rozegrane w gimnazjum w Jabłonnie, wystąpią: „Black Team”, Gmina Głusk, OSP Bychawa, „Traktor Volley”, „Wyborowi” i „Wyjadacze”. W trzecim turnieju kwalifikacyjnym, który odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej w Wojciechowie, będą rywalizować: Borzechów, „EL-Hand”, Gmina Konopnica, IPA KWP Lublin, KS „Strażak” Wojciechów i OSP Krężnica Jara.

 Po dwie najlepsze ekipy zagrają w turnieju finałowym, który zostanie rozegrany w halach ZSP i Zespół Szkół im. Ziemi Lubelskiej w Niemcach.

 Zapraszamy do kibicowania drużynom!

W sprawach organizacyjnych szczegółowych informacji udzieli Państwu Tomasz Banaszek, Tel. 81 528 66 06, email: t.banaszek@powiat.lublin.pl

Więcej informacji na http://www.powiat.lublin.pl