Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Zamelduj się w gminie Jabłonna

Aktualności

Zamelduj się w gminie Jabłonna

Zamelduj się w gminie Jabłonna

Opublikowano: 18.04.2015 Drodzy Mieszkańcy! Zapraszamy do włączenia się w naszą akcję, która ma na celu zwiększenie wpływu z podatków do budżetu gminy. Wystarczy w zeznaniu podatkowym PIT za 2014 rok wpisać miejsce zamieszkania na terenie gminy Jabłonna.

Dołączcie do mieszkańców, którzy mają wpływ na budżet naszej gminy! Zameldujcie się na terenie naszej gminy lub zmieńcie dane o miejscu zamieszkania we własciwym Urzedzie Skarbowym lub w formularzu PIT za 2014!

To dla nas ważne! Wspólnie możemy więcej!

 

Infografika do aktualności

Powrót
ZIT

Projekt Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego

Planowanie przestrzenne

Zapraszamy do odwiedzenia strony Partycypacja w planowaniu przestrzennym w Gminie Jabłonna

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Informacje dotyczące nieodpłatnej pomocy prawnej

Gospodarka odpadami

Informacje dotyczące odpadów komunalnych