Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej w...

Aktualności

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej w Tuszowie

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej w Tuszowie

Opublikowano: 23.04.2015 Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej w Tuszowie odbył się we wtorek, 21 kwietnia 2015 r. Był to dzień pełen atrakcji.
          Po południu szkołę odwiedzili przyszli uczniowie wraz ze swoimi rodzicami. Mieli wspaniałą okazję, by zapoznać się z placówką. Na miłych gości czekali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy wręczali maluchom odznaki, a rodzicom ulotki o szkole. Zwiedzanie szkoły rozpoczęło się od spotkania z dyrekcją i nauczycielami w pracowni komputerowej, gdzie zebrani zostali zapoznani z ofertą naszej szkoły oraz obejrzeli prezentację multimedialną. Obecna na spotkaniu Pani Wójt Gminy Jabłonna - Magdalena Sałek zapewniała, że troska o najmłodszych jest jedną ze spraw priorytetowych gminy, stąd też bogata oferta zajęć dodatkowych i wydłużone godziny pracy szkoły w przyszłym roku.
          Następnie wszyscy przeszli na salę gimnastyczną, gdzie obejrzeli krótki program artystyczny. Wystąpił  chór szkolny, były pokazy gimnastyczne oraz popisy koła tanecznego. Wszystko po to, by pokazać przedszkolakom, że szkoła to nie tylko nauka, ale też zabawa i ciekawie spędzany czas.
                Później nadszedł czas na zwiedzanie budynku. Goście mogli zobaczyć sale lekcyjne, popisać na tablicy interaktywnej, a także porozmawiać z nauczycielami oraz poobserwować i wziąć udział w zajęciach w oddziale przedszkolnym. Dzieciaki chętnie wykonywali prace plastyczne, techniczne, bawili się zabawkami, a na zakończenie czekała na nie słodka niespodzianka.
         Dyrekcja ma nadzieję, że udało  się przybliżyć klimat szkoły, a ropozycje spełniły oczekiwania przybyłych rodziców, a przede wszystkim  najmłodszych gości, i z wieloma z nich spotkają się w nowym roku szkolnym!
              Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie do placówki i zapoznanie się z ofertą.