Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Spotkanie w sp. Strategii Rozwoju...

Aktualności

Spotkanie w sp. Strategii Rozwoju Gminy Jabłonna na lata 2015-2022

Spotkanie w sp. Strategii Rozwoju Gminy Jabłonna na lata 2015-2022

Opublikowano: 29.05.2015 Urząd Gminy Jabłonna zaprasza wszystkie osoby, które chciałyby włączyć się w pracę nad Strategią Rozwoju Gminy na lata 2015-2022 do udziału w spotkaniu, które odbędzie się 30 maja 2015 roku (sobota) w godzinach 13:00-19:00 w Zespole Szkół w Jabłonnie.

 Gmina Jabłonna rozpoczęła opracowywanie strategii rozwoju na lata 2015 – 2022, w związku z tym zapraszamy mieszkańców do współtworzenia tego dokumentu. Zapraszamy do współpracy młodzież i dorosłych, którzy chcą mieć wpływ na kierunki rozwoju naszej gminy.

             Mocno wierzę w to, że wspólna praca nad opracowanie tego bardzo ważnego dokumentu pozwoli nam wypracować wspólne stanowisko w tej sprawie i jeszcze aktywniej brać udział w jej realizacji w następnych latach.

            Jestem osobą dla której ważny jest dialog i dyskusja, wspólne planowanie przyszłości, dlatego też chciałam Państwa zaprosić na spotkanie - 30 maja 2015 roku (sobota), w godzinach od 13:00 do 19:00 do Zespołu Szkół w Jabłonnie (początek na sali gimnastycznej). Podczas spotkania ok. 60 osób z terenu całej gminy, przedstawicieli: samorządu, szkół, KGW, OSP, organizacji pozarządowych, animatorów i liderów, mieszkańcy, którym leży na secu dobro naszej gminy - wspólnie będzie pracować nad tematami, które powinny stać się celami gminy na najbliższe lata.

            Zapraszam serdecznie do udziału w tym spotkaniu, liczę na Państwa obecność i zrozumienie ważność tego tematu – aby móc realizować wizję zmian na terenie naszej gminy powinna być ona wspólnie wypracowana przez jak największe grono osób.

Wójt Gminy Jabłonna

Magdalena Sałek

Powrót
ZIT

Projekt Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego

Planowanie przestrzenne

Zapraszamy do odwiedzenia strony Partycypacja w planowaniu przestrzennym w Gminie Jabłonna

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Informacje dotyczące nieodpłatnej pomocy prawnej

Gospodarka odpadami

Informacje dotyczące odpadów komunalnych