Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Spotkanie w sp. Strategii Rozwoju...

Aktualności

Spotkanie w sp. Strategii Rozwoju Gminy Jabłonna na lata 2015-2022

Spotkanie w sp. Strategii Rozwoju Gminy Jabłonna na lata 2015-2022

Opublikowano: 29.05.2015 Urząd Gminy Jabłonna zaprasza wszystkie osoby, które chciałyby włączyć się w pracę nad Strategią Rozwoju Gminy na lata 2015-2022 do udziału w spotkaniu, które odbędzie się 30 maja 2015 roku (sobota) w godzinach 13:00-19:00 w Zespole Szkół w Jabłonnie.

 Gmina Jabłonna rozpoczęła opracowywanie strategii rozwoju na lata 2015 – 2022, w związku z tym zapraszamy mieszkańców do współtworzenia tego dokumentu. Zapraszamy do współpracy młodzież i dorosłych, którzy chcą mieć wpływ na kierunki rozwoju naszej gminy.

             Mocno wierzę w to, że wspólna praca nad opracowanie tego bardzo ważnego dokumentu pozwoli nam wypracować wspólne stanowisko w tej sprawie i jeszcze aktywniej brać udział w jej realizacji w następnych latach.

            Jestem osobą dla której ważny jest dialog i dyskusja, wspólne planowanie przyszłości, dlatego też chciałam Państwa zaprosić na spotkanie - 30 maja 2015 roku (sobota), w godzinach od 13:00 do 19:00 do Zespołu Szkół w Jabłonnie (początek na sali gimnastycznej). Podczas spotkania ok. 60 osób z terenu całej gminy, przedstawicieli: samorządu, szkół, KGW, OSP, organizacji pozarządowych, animatorów i liderów, mieszkańcy, którym leży na secu dobro naszej gminy - wspólnie będzie pracować nad tematami, które powinny stać się celami gminy na najbliższe lata.

            Zapraszam serdecznie do udziału w tym spotkaniu, liczę na Państwa obecność i zrozumienie ważność tego tematu – aby móc realizować wizję zmian na terenie naszej gminy powinna być ona wspólnie wypracowana przez jak największe grono osób.

Wójt Gminy Jabłonna

Magdalena Sałek