Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności III spotkanie konsultacyjne w sprawie...

Aktualności

III spotkanie konsultacyjne w sprawie Strategii Rozwoju Gminy Jabłonna na lata 2016-2032

III spotkanie konsultacyjne w sprawie Strategii Rozwoju Gminy Jabłonna na lata 2016-2032

Opublikowano: 28.07.2015 W związku z prośbami mieszkańców o przedłużenie konsultacji inwestycji do Strategii Rozwoju Gminy Jabłonna, zmieniamy datę spotkania. W środę 5 sierpnia 2015 r. zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Jabłonna na kolejne spotkanie konsultacyjne w sprawie Strategii Rozwoju Gminy Jabłonna na lata 2015-2022. Spotkanie odbędzie się w Zespole Szkół w Jabłonnie o godzinie 17.00.

Podczas spotkania omówione zostaną wyniki ankiety dotyczącej planowanych do realizacji inwestycji, a także odbędzie się dyskusja na temat planowanych inwestycji i ich wpływu na rozwój gminy Jabłonna.

Równocześnie informujemy, że ankiety oprócz możliwości wypełnienia ich w sieci, będą dostępne w Urzędzie Gminy Jabłonna, Bibliotekach na terenie gminy oraz wybranych sklepach - wypełnione ankiety należy przekazać do Urzędu Gminy Jabłonna osobiście lub drogą pocztową do 30 lipca 2015 roku.

Projekt Strategii dostępny jest na stronie: http://www.jablonna.lubelskie.pl/gmina/wazne-dokumenty/strategia-gminy-2015-2020/

Ankieta dotycząca inwestycji dostępna jest na stronie: http://www.jablonna.lubelskie.pl/aktualnosci/ankieta-w-sprawie-inwestycji-gminnych-do-strategii-rozwoju-gminy-jablonna.html