Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Nabór wniosków na usuwanie materiałów...

Aktualności

Nabór wniosków na usuwanie materiałów zawierających azbest

Nabór wniosków na usuwanie materiałów zawierających azbest

Opublikowano: 16.11.2015 W związku z przedłużeniem realizacji projektu "Pilotażowy system gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie Województwa Lubelskiego" do 31.12.2016 roku, informujemy, że w Urzędzie Gminy Jabłonna można jeszcze składać wnioski na usuwanie materiałów zawierających azbest.

Od 2 do 27 listopada 2015 roku zostanie przeprowadzony NABÓR WNIOSKÓW NA USUWANIE ODPADÓW I WYROBÓW ZAWIERAJĄCYCH AZBEST. Wnioski należy składać w Urzędzie Gminy Jabłonna.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Zarząd Województwa Lubelskiego zawarł z Centrum Projektów Polska Cyfrowa (Instytucja pośrednicząca) aneks do umowy w sprawie realizacji Projektu pn. „Pilotażowy system gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie Województwa Lubelskiego...”, który przedłuża realizacje projektu o kolejne 6 miesięcy tj. do 31.12.2016 r. 

Daje to możliwość przeprowadzenia w roku przyszłym pełnej realizacji prac polegających na usuwaniu odpadów i wyrobów zawierających azbest na terenie całego województwa lubelskiego z terminem realizacji do końca września 2016.

W związku z powyższym: w dniach od 2 do 27 listopada 2015 roku  zostanie przeprowadzony

NABÓR WNIOSKÓW NA USUWANIE ODPADÓW I WYROBÓW ZAWIERAJĄCYH AZBEST.
 
Wnioski należy składać w Urzędzie Gminy Jabłonna. Szczegółowych informacji na temat usuwania azbestu udziela pani Irena Klimek - tel. 81 56 100 12.
 
Szczegółowe informacje dostępne na stronie: http://www.azbest.lubelskie.pl

Wniosek do pobrania:

Załącznik Nr 2 - WNIOSEK (osoba fizyczna i wspolnota mieszkaniowa)