Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności LGD: Spotkanie w sprawie produktów...

Aktualności

LGD: Spotkanie w sprawie produktów rolnych i wyrobów rekodzielniczych

LGD: Spotkanie w sprawie produktów rolnych i wyrobów rekodzielniczych

Opublikowano: 18.02.2016 Uprzejmie informujemy, że w dniu 29 lutego 2016 roku (poniedziałek) o godzinie 13.00 w siedzibie LGD „Kraina wokół Lublina" (ul. Narutowicza 37/5, Lublin) odbędzie się spotkanie skierowane do osób zainteresowanych współpracą w ramach wprowadzenia na rynek produktów rolnych (w tym produktów przetworzonych, ekologicznych i tradycyjnych), wyrobów rękodzielniczych i rzemiosła.
Celem spotkania będzie ustalenie zasad współpracy m.in. propozycja powołania stowarzyszania, określenie kierunków działalności, stworzenie sieci sprzedaży wytwarzanych produktów (np. sklep internetowy).
 
Zapraszamy także osoby działające w branży turystycznej i agroturystycznej. Podczas spotkania przedstawiona zostanie propozycja w ramach współpracy centrów turystyczno-rehabilitacyjnych i odnowy biologicznej – Rajska Kraina sp. z o.o.
 
Spotkanie organizowane jest z inicjatywy producentów produktów rolnych z terenu Lokalnej Grupy Działania „Kraina wokół Lublina”.
 
Ze względów organizacyjnych osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o zgłoszenia do 23.02.2016 (wtorek) pod numerem telefonu 81 532 30 65  lub email: k.salagierski@krainawokollublina.pl. 
 
Osoba do kontaktu: Karol Salagierski.
Powrót