Aktualności

"Tu jest jakby luksusowo..."

"Tu jest jakby luksusowo..."

Wersalka, stary telewizor, sklepowa lada, półki, a na nich papier toaletowy i ocet, paprotki na stojakach, goście ubrani w stylizacje rodem z PRLu i główne hasło wieczoru "Tu jest jakby luksusowo" - tak wyglądał dzień kobiet w Gminnym Centrum Kultury w Jabłonnie z/s Piotrkowie.
Sobotniego wieczoru odbiorcy Domu Kultury rozpoczęli świętowanie dnia kobiet koncertem Orkiestry Koncertowej z Niedrzwicy Dużej, która zagrała dla gości przeboje lat 70 i 80. Poprowadzony był przez dyrektor GCK – Katarzynę Krzywicką i vice wójta gminy Jabłonna – Marcina Pastuszka. Gospodarze przebrani za słynną docentową i Mariana z filmu Kogel Mogel zaprosili gości do zabawy.
 
Było ustawianie się w kolejki po pasztetową i kukułki, konkurs na najlepsze przebranie – tu nagrodą były goździki i rajstopy. Po koncercie można było skosztować poczęstunku – paluszków, konserw, wspomnianej pasztetowej, koreczków i popić oranżadą spod lady.
 
Atrakcją wieczoru była również wystawa rysunku i malarstwa Anny Kulki i Olgi Tofil. Ponadto można było wziąć udział w warsztatach dla kobiet (rękodzieło, makijaż, dbanie o urodę) albo zrobić sobie zdjęcie w studiu fotograficznym na wersalce i z paprotką!
 
 
Małgorzata Adamczyk
Powrót
ZIT

Projekt Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego

Planowanie przestrzenne

Zapraszamy do odwiedzenia strony Partycypacja w planowaniu przestrzennym w Gminie Jabłonna

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Informacje dotyczące nieodpłatnej pomocy prawnej

Gospodarka odpadami

Informacje dotyczące odpadów komunalnych