Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Festyn Graj z rodziną już za nami

Aktualności

Festyn Graj z rodziną już za nami

Festyn Graj z rodziną już za nami

Opublikowano: 24.05.2016 15 maja 2016 roku na terenie Zespołu Szkół w Piotrkowie odbyło się podsumowanie gimnazjalnego projektu „Akademia Młodego Lidera dla Społeczności Lokalnej” współfinansowanego przez Fundację Kultury Chrześcijańskiej ARTOS, Urząd Gminy w Jabłonnie oraz osoby prywatne i instytucje.
Uczniowie klasy drugiej Gimnazjum Publicznego w Piotrkowie wraz z opiekunami: p. Beatą Marciniak,  p. Elżbietą Pasieczna  i p. Beatą Wilkołazką zorganizowali festyn „Graj z rodziną”, po to aby uczcić święto Matki, Ojca i dzień Dziecka.
W przygotowanej przez nas imprezie można było wziąć udział w  wielu atrakcjach takich jak: zawody i konkurencje sportowe, gry i zabawy dla dzieci. Największą atrakcją okazała się loteria fantowa, w której można było wygrać bardzo dużo interesujących naród, tj.: piłki, pendrive, kubki termiczne, słodycze, ciekawe książki oraz wiele innych rzeczy. Nie słabnącym zainteresowaniem cieszyła się kawiarenka, w której można było zakupić najróżniejsze ciasta upieczone przez naszych ukochanych rodziców i nauczycieli oraz wypić kawę. Wszystkie wypieki były pyszne i bardzo przypadły do gustu naszym gościom.
Imprezę rozpoczęła część artystyczna przygotowana przez nas i naszych młodszych kolegów z klas pierwszych, a zakończyła się fajerwerkami i dyskoteką. Podczas trwającego festynu każdy znalazł coś ciekawego dla siebie.
Organizatorzy
klasa II z opiekunami
Iza Zaborek
Powrót