Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Półkolonie z językiem angielskim w...

Aktualności

Półkolonie z językiem angielskim w Szkole Podstawowej w Skrzynicach

Półkolonie z językiem angielskim w Szkole Podstawowej w Skrzynicach

Opublikowano: 28.06.2016 Od 27 do 1 lipca w Szkole Podstawowej odbywają się zajęcia edukacyjno-rekreacyjne z elementami języka angielskiego, robotyki i kryminalistyki prowadzone m.in. przez 2 Hiszpanów, natomiast od 4 do 8 lipca trwać będą zajęcia językowe prowadzone przez gości z Chorwacji, Indii i Iranu. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci!

W Szkole Podstawowej w Skrzynicach od 27 czerwca do 1 lipca w godzinach 9.00- 13.00 odbywać się będą zajęcia edukacyjno-rekreacyjne z elementami języka angielskiego, robotyki, kryminalistyki, udzielania pierwszej pomocy w ramach tygodniowych półkolonii prowadzonych przez grupę wolontariuszy Fundacji Rozwoju Wolontariatu  w Lublinie Projektor-wolontariat studencki. W pierwszym tygodniu na zajęcia z dziećmi przybędzie 2 polskich wolontariuszy oraz 2 Hiszpanów.  

Od 4 do 8 lipca trwać będą dwutygodniowe zajęcia językowe zorganizowane przez szkołę we współpracy z AIESEC w ramach projektu Get To Know Me. Warsztaty językowe poprowadzą goście z Chorwacji i Indii i Iranu. Zajęcia odbywać się będą w wymiarze do ośmiu godzin dziennie.

Szczegółowe informacje udziela Pani Alicja Kur - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Skrzynicach, tel. 81 561 55 24.

Powrót