Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności YouthBank Gmina Jabłonna czyli bank...

Aktualności

YouthBank Gmina Jabłonna czyli bank młodzieżowych pomysłów zaprasza!

YouthBank Gmina Jabłonna czyli bank młodzieżowych pomysłów zaprasza!

Opublikowano: 12.08.2016 YouthBank Gmina Jabłonna czyli bank młodzieżowych pomysłów realizowany przez młodzież naszej gminy, a wspierany przez Stowarzyszenie Pracownia Rozwoju Lokalnego razem z Gminnym Centrum Kultury zaprasza na:
1. Fashion Session Profession
 
Projekt przeznaczony jest dla osób w wieku 12-35 lat i dotyczyć będzie wykonywania makijażu i fryzur oraz dbania o skórę i włosy. 
 
Warsztaty odbędą się w Gminnym Centrum Kultury w Jabłonnie z/s w Piotrkowie, w dniu 19.08.2016 (piątek), od godziny 14:00 do godziny 18:00.
 
Zostaną one poprowadzone przez profesjonalną makijażystkę i fryzjerkę. Opowiedzą one o prawidłowym wykonywaniu makijażu, pielęgnowaniu skóry, rodzajach kosmetyków, dbaniu o włosy, różnych sposobach uczesania itp. 
 
Projekt "Fashion Session Profession" grupy FSP zwyciężył w Konkursie Grantowym YouthBank w Gminie Jabłonna. Konkurs jest częścią młodzieżowego programu YouthBank, który zachęca młodzież do realizacji własnych pomysłów na rzecz lokalnych środowisk.
 
 
 
2. NAPOWIETRZNY. TEATR. SHOW.
 
To warsztaty teatralne, które odbędą się w dniach 16-18 sierpnia w Gminnym Centrum Kultury w Piotrkowie. 
 
Warsztaty dotyczyć będą działań teatralnych w spektaklach plenerowych – elementy pantomimy, animacja przedmiotów, praca świateł, muzyki.
 
Warsztaty zakończy prezentacja pracy warsztatowej w formie pokazu spektaklu plenerowego 21 sierpnia.
 
Projekt skierowany jest do młodzieży gimnazjalnej. 
 
ZAPISY DO PONIEDZIAŁKU 15 SIERPNIA!
 
prosimy o wysłanie wiadomości na email iksde.gck@gmail.com (imię, nazwisko, wiek, numer telefonu)
 
LICZBA MIEJS OGRANICZONA.
 
Projekt "NAPOWIETRZNY. TEATR. SHOW." Młodzieżowej Grupy Artystycznych Poszukiwań zwyciężył w Konkursie Grantowym YouthBank w Gminie Jabłonna. Konkurs jest częścią młodzieżowego programu YouthBank, który zachęca młodzież do realizacji własnych pomysłów na rzecz lokalnych środowisk.
 
 
 
W realizacji jest:
 
3. Projekt "Rzeźba Żółtodzioba" grupy iksde zwyciężył w Konkursie Grantowym YouthBank w Gminie Jabłonna. Konkurs jest częścią młodzieżowego programu YouthBank, który zachęca młodzież do realizacji własnych pomysłów na rzecz lokalnych środowisk. Projekt trwa od 9 sierpnia. Zmagania młodzieży z rzeźbą można zobaczyć pod adresem: 
 
Zapraszamy do lajkowania tego profilu! 
Powrót