Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Dzikie wysypisko - ZGŁOŚ JE!

Aktualności

Dzikie wysypisko - ZGŁOŚ JE!

Dzikie wysypisko - ZGŁOŚ JE!

Opublikowano: 22.10.2016 Gmina Jabłonna planuje złożyć wniosek do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie na dofinansowanie zadania pn. "Likwidacja dzikich wysypisk na terenie Gminy Jabłonna". Zachęcamy Państwa do zgłaszania dzikich wysypisk śmieci zlokalizowanych na terenie gminy. Prosimy zgłaszać zarówno duże jak i mniejsze wysypiska śmieci, które napotkamy na swojej drodze w lesie, parku, polu, na skwerze, czy chodniku. Gmina często nie wie o istnieniu takich miejsc, dlatego warto ją poinformować.
Zgłoszenie powinno zawierać nazwę miejscowości, numer działki, oraz numer nieruchomości. W przypadku kiedy podanie numeru posesji lub działki nie jest możliwe, prosimy o określenie charakterystycznego punktu, dzięki któremu możliwe będzie ustalenie lokalizacji dzikiego wysypiska śmieci.
 
Z góry dziękujemy za każde zgłoszenie! Takie działanie znacznie ułatwi zebranie informacji o dzikich wysypiskach i sporządzenie wniosku, a każdy zgłaszający będzie miał bezpośredni wpływ na poprawienie wizerunku swojego otoczenia. Zyska na tym i środowisko i estetyka naszej gminy.
 
Zgłoszenia prosimy wysyłać mailowo na adres a.szpytma@jablonna.lubelskie.pl,  pod nr telefonu 81 561 05 81  lub osobiście w siedzibie urzędu gminy w terminie do 15 listopada 2016 r.
Powrót