Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Przygotowania do stworzenia tablicy z...

Aktualności

Przygotowania do stworzenia tablicy z mapą gminy

Przygotowania do stworzenia tablicy z mapą gminy

Opublikowano: 27.10.2016 Pragniemy Państwa poinformować, że Urząd Gminy Jabłonna przy współpracy z Wydawnictwem Pomorza i Kujaw „PiK”, przygotowuje materiał do realizacji zewnętrznej tablicy informacyjno-reklamowej z mapą gminy Jabłonna Majątek. Tablica zostanie ustawiona w miejscowości Jabłonna Majątek, obok przystanku autobusowego przy placu targowym, niedalekio budynku Urzędu Gminy. Przedmiotowa tablica zostanie wykonana na bazie nowoczesnych materiałów, jak również zabezpieczona folią anty-spray z filtrem UV.

Wiodącą częścią przedmiotowej wizualizacji będzie mapa gminy, na której naniesione zostaną oznaczenia ważniejszych instytucji i obiektów, oraz obszerna legenda. Będzie to zatem wizytówka topograficzna i biznesowa naszego terenu - służąca mieszkańcom, turystom oraz potencjalnym kontrahentom i inwestorom.

 Przewiduje się również część gospodarczą, w związku z tym istnieje możliwość, aby  na tablicy zaprezentowały się lokalne przedsiębiorstwa w formie ogłoszenia reklamowego - do czego gorąco zachęcamy. Jednocześnie informujemy, że reklamodawcy którzy umieszczą swoją informację o firmie nie zostaną obciążeni z tego tytułu czynszem dzierżawnym.

 Bliższych informacji udzieli Państwu przedstawiciel Wydawnictwa „PiK”  Zbigniew Klimczak, tel. 608 033 551, który od dnia 12.10. 2016 r. rozpoczął pracę na naszym terenie. 

Powrót
ZIT

Projekt Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego

Planowanie przestrzenne

Zapraszamy do odwiedzenia strony Partycypacja w planowaniu przestrzennym w Gminie Jabłonna

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Informacje dotyczące nieodpłatnej pomocy prawnej

Gospodarka odpadami

Informacje dotyczące odpadów komunalnych