Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Przygotowania do stworzenia tablicy z...

Aktualności

Przygotowania do stworzenia tablicy z mapą gminy

Przygotowania do stworzenia tablicy z mapą gminy

Opublikowano: 27.10.2016 Pragniemy Państwa poinformować, że Urząd Gminy Jabłonna przy współpracy z Wydawnictwem Pomorza i Kujaw „PiK”, przygotowuje materiał do realizacji zewnętrznej tablicy informacyjno-reklamowej z mapą gminy Jabłonna Majątek. Tablica zostanie ustawiona w miejscowości Jabłonna Majątek, obok przystanku autobusowego przy placu targowym, niedalekio budynku Urzędu Gminy. Przedmiotowa tablica zostanie wykonana na bazie nowoczesnych materiałów, jak również zabezpieczona folią anty-spray z filtrem UV.

Wiodącą częścią przedmiotowej wizualizacji będzie mapa gminy, na której naniesione zostaną oznaczenia ważniejszych instytucji i obiektów, oraz obszerna legenda. Będzie to zatem wizytówka topograficzna i biznesowa naszego terenu - służąca mieszkańcom, turystom oraz potencjalnym kontrahentom i inwestorom.

 Przewiduje się również część gospodarczą, w związku z tym istnieje możliwość, aby  na tablicy zaprezentowały się lokalne przedsiębiorstwa w formie ogłoszenia reklamowego - do czego gorąco zachęcamy. Jednocześnie informujemy, że reklamodawcy którzy umieszczą swoją informację o firmie nie zostaną obciążeni z tego tytułu czynszem dzierżawnym.

 Bliższych informacji udzieli Państwu przedstawiciel Wydawnictwa „PiK”  Zbigniew Klimczak, tel. 608 033 551, który od dnia 12.10. 2016 r. rozpoczął pracę na naszym terenie. 

Powrót