Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności "Charytatywna Aukcja Przedmiotów"...

Aktualności

"Charytatywna Aukcja Przedmiotów" organizowana w ramach Akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"

"Charytatywna Aukcja Przedmiotów" organizowana w ramach Akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"

Opublikowano: 13.12.2016 Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek oraz pełnomocnik i pomysłodawca Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę Ewa Dados serdecznie zapraszają w dniu 15 grudnia 2016 r., o godzinie 16.00 do Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, gdzie odbędzie się "Charytatywna Aukcja Przedmiotów" organizowana w ramach Akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". W „Aukcji” mogą wziąć udział zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz organizacje społeczne.

Dzięki aktywnemu uczestnictwu w „Aukcji” dają Państwo możliwość wsparcia dla potrzebujących pomocy najmłodszych mieszkańców naszego regionu. Wzorem lat ubiegłych „biletem wstępu” na aukcję będą słodycze. Wystawione do licytacji przedmioty będą do nabycia wyłącznie za „Dary Serca” - przede wszystkim w postaci artykułów spożywczych m.in. cukru, mąki, ryżu, oleju, kasz, słodyczy.
 
Pozyskane produkty trafią do dzieci wychowujących się w rodzinach wielodzietnych, niepełnych, będących w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej. Paczki przekazane zostaną także do dzieci z rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo-wychowawczych.
 
Każdy uczestnik „Aukcji” będzie mógł wylicytować m.in. książki, albumy, fotografie, płyty, maskotki przekazane przez znanych i lubianych artystów, sportowców oraz przedstawicieli władz administracji publicznej z terenu województwa i kraju.
 
Wszystkie wystawione przedmioty będzie można zobaczyć na stronie internetowej www.pdpz.pl oraz bezpośrednio w Sali Błękitnej LUW w dniu „Aukcji”. Dary za wylicytowane przedmioty dostarczone są do magazynu Akcji w późniejszym terminie.
 
Wierzymy, że nasze wspólne zaangażowanie w Akcję „Pomóż Dzieciom Przetrwać zimę” sprawi, że nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą dla dzieci czasem radości i nadziei płynącej ze świadomości, że mają przyjaciół, na których mogą liczyć w potrzebie.
 

Pełnomocnik i Pomysłodawca
Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej
Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę
Red. Ewa Dados

 
Wojewoda Lubelski
Przemysław Czarnek

 
***
Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę to ogólnopolska inicjatywa obywatelska organizowana od 1993 roku przez Polskie Radio Lublin, której pomysłodawcą i Pełnomocnikiem jest– red. Ewa Dados, Kawaler Orderu Uśmiechu.

Powrót