Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Kolonie letnie dla dzieci z rodzin...

Aktualności

Kolonie letnie dla dzieci z rodzin ubezpieczonych w KRUS

Kolonie letnie dla dzieci z rodzin ubezpieczonych w KRUS

Opublikowano: 08.06.2017 Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Oświatowo-Wychowawczych im. Teresy Kras z Lublina po raz kolejny otrzymało z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników dofinansowanie na zorganizowanie letniego wypoczynku dla dzieci rolników w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

Wypoczynek organizowany jest dla osób w wieku do 16 lat /urodzonych po 1 stycznia 2001 roku/, których co najmniej jedno z rodziców /prawnych opiekunów/ jest ubezpieczone w pełnym zakresie w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (jednocześnie w zakresie emerytalno-rentowym oraz wypadkowym, chorobowym i macierzyńskim) lub pobiera rentę bądź emeryturę z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Wypoczynek będzie miał miejsce w okolicach Zakopanego, w miejscowości Biały Dunajec, w terminie: 11.08.2017 – 21.08.2017r.

Koszt kolonii letniej dla jednej osoby wynosi 1050,00 zł brutto, z czego dofinansowanie Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników wynosi 750,00 zł brutto. Różnicę - 300,00 zł pokrywa rodzic dziecka.

W ramach kolonii organizator zapewnia: 

  • zakwaterowanie i wyżywienie (5 posiłków dziennie)
  • atrakcyjny program turystyczny i bilety wstępu do wszystkich zwiedzanych obiektów
  • sprzęt sportowy, artykuły plastyczne itp. na różnorodne zajęcia organizowane na koloniach
  • transport autokarowy z miejsca zbiórki do miejsca wypoczynku oraz z powrotem (dokładne miejsce zbiórki oraz godzinę wyjazdu określimy w porozumieniu z Państwem w terminie najpóźniej do 10 dni przed rozpoczęciem wypoczynku).
  • opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, medycznej, ratownika wodnego, przewodnika
  • ubezpieczenie NNW w firmie Signal Iduna na kwotę 5000 zł.

Zgłoszenia na kolonie należy dokonać do piątku 23 czerwca do godziny 15.30 w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Jabłonnie, tel. 81 561 00 50.

Karta kwalifikacyjna na kolonie, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [41.45 KB]

Informacja dla rodziców, plik: Rozszerzenie: doc, Rozmiar: [67.50 KB]