Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Umowa na przydomowe oczyszczalnie...

Aktualności

Umowa na przydomowe oczyszczalnie ścieków podpisana

Umowa na przydomowe oczyszczalnie ścieków podpisana

Opublikowano: 21.07.2017 W dniu 20 lipca 2017 roku w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego odbyło się uroczyste wręczenie umów na operacje typu "Gospodarka wodno-ściekowa" w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przekazania umów dokonali wspólnie: Wicemarszałek Województwa Lubelskiego Pan Grzegorz Kapusta i oraz Zastępca Dyrektora Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Pan Mateusz Winiarski.

W trakcie spotkania Pan Marszałek Grzegorz Kapusta podsumował wyniki naboru i pogratulował wszystkim beneficjentom. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele gmin, m.in. powiatu lubelskie, świdnickiego, janowskiego i krasnickiego. W imieniu Gminy Jabłonna umowę na realizację 67 przydomowych oczyszczalni ścieków odebrała Pani Wójt Magdalena Sałek. Wartość projektu to 1 279 951,05 zł, a kwota dofinansowania - 814 432,00 zł.