Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Dożynki Wojewódzkie - RADAWIEC 2017

Aktualności

Dożynki Wojewódzkie - RADAWIEC 2017

Dożynki Wojewódzkie - RADAWIEC 2017

Opublikowano: 01.09.2017 Podczas tegorocznych Dożynek Wojewódzkich w Radawcu naszą gminę reprezentowały piękne wieńce dożynkowe - tradycyjny przygotowany przez Panie z KGW Piotrów Drugi i współczesny przygotowany przez Panie z Jabłonny Pierwszej. Jak co roku w Wiosce LGD można było spotkać pięknie przygotowane stoiska wszystkich gmin z terenu Powiatu Lubelskiego w tym oczywiście nie zabrakło naszej gminy. Nasz namiot przygotowało Gminne Centrum Kultury w Jabłonnie z/s w Piotrkowie wspólnie z Paniami z Kół Gospodyń Wiejskich z Piotrkowa Drugiego i Jabłonny Pierwszej, które serwowały pyszne pirogi drożdżowe. Przygrywała nam niezastąpiona Kapela Ludowa OSP Czerniejów, która porwała nie jednego do tańca.
Powrót
ZIT

Projekt Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego

Planowanie przestrzenne

Zapraszamy do odwiedzenia strony Partycypacja w planowaniu przestrzennym w Gminie Jabłonna

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Informacje dotyczące nieodpłatnej pomocy prawnej

Gospodarka odpadami

Informacje dotyczące odpadów komunalnych