Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Dożynki Wojewódzkie - RADAWIEC 2017

Aktualności

Dożynki Wojewódzkie - RADAWIEC 2017

Dożynki Wojewódzkie - RADAWIEC 2017

Opublikowano: 01.09.2017 Podczas tegorocznych Dożynek Wojewódzkich w Radawcu naszą gminę reprezentowały piękne wieńce dożynkowe - tradycyjny przygotowany przez Panie z KGW Piotrów Drugi i współczesny przygotowany przez Panie z Jabłonny Pierwszej. Jak co roku w Wiosce LGD można było spotkać pięknie przygotowane stoiska wszystkich gmin z terenu Powiatu Lubelskiego w tym oczywiście nie zabrakło naszej gminy. Nasz namiot przygotowało Gminne Centrum Kultury w Jabłonnie z/s w Piotrkowie wspólnie z Paniami z Kół Gospodyń Wiejskich z Piotrkowa Drugiego i Jabłonny Pierwszej, które serwowały pyszne pirogi drożdżowe. Przygrywała nam niezastąpiona Kapela Ludowa OSP Czerniejów, która porwała nie jednego do tańca.