Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Wielki jubileusz za nami!

Aktualności

Wielki jubileusz za nami!

Wielki jubileusz za nami!

Opublikowano: 09.12.2017 W piątek 8. grudnia w Gminnym Centrum Kultury w Piotrkowie spotkało się 10. par oraz ich rodziny aby wspólnie świętować 50. rocznicę pożycia małżeńskiego.
      Podczas uruczystości wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Czerniejowie oraz z Zespołu Szkół w Piotrkowie. Wyrazem największego szacunku i uznania ogromnej wartości tego wspaniałego Jubileuszu jest przyznanie przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej parom małżeńskim Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które wręczyła Pani Wójt Gminy Jabłonna Magdalena Sałek wraz z Panem Radnym Bogdanem Wałachowskim, Skarbnikiem Gminy Panią Jolantą Góra oraz Kierownikiem USC Panią Moniką Flis oraz Zastępcą Kierownika USC Panem Markiem Brydą. Całośc wydarzenia poprowadził Zastępca Wójta Pan Marcin Pastuszak. 
       Podczas uruczystości zostały odznaczone następujące małżeństwa: 
1. CIURAJ Danuta i Stanisław z Chmiela Pierwszego
2. KĘPKA Leokadia i Edward z Chmiel-Kolonii
3. BANACH Danuta i Czesław z Czerniejowa 
4. Dąbrowscy Zofia i Józef z Czerniejowa 
5. JANUSZEK Jadwiga i Andrzej z Jabłonny-Majątek 
6. JONES Stefania i Józef z Jabłonny-Majątek
7. SOKÓŁ Marianna i Jan z Jabłonny Drugiej
8. KLIMEK Aleksandra i Eugeniusz z Piotrkowa Pierwszego
9. KLIMEK Marianna i Henryk z Piotrkowa Drugiego 
10. CIOCZEK Helena i Leszek ze Skrzynic Drugich 

    Wszystkim parom serdecznie gratulujemy tak wspaniałego jubileuszu. Jesteśmy pełni uznania i podziwu za ogrom pracy włożony w budowanie rodziny przez ostatnich 50 lat Waszego wspólnego życia. Życzymy Państwu, abyście w zdrowiu i szczęściu przeżywali kolejne jubileusze i żeby przeżyty wspólnie czas przywoływał wyłącznie dobre wspomnienia.