Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności 26. Finał Wielkiej Orkiestry...

Aktualności

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Opublikowano: 11.01.2018 14 stycznia 2018 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra 26. raz, a my razem z Orkiestrą zagramy, zaśpiewamy i będziemy świętować i kwestować w Gminie Jabłonna od godz. 14:00 w Gminnym Centrum Kultury.
Ponad 30 wolontariuszy z terenu naszej gminy włącza się aktywnie w pomoc zbierając tego dnia datki do puszek. Podczas Wielkiego Finału w naszej gminie między innymi: od 14:00 scena otwarta - talent show - występy, koncerty, pokazy, o 16:00 zagra dla nas Black Band, a w trakcie całego wydarzenia możemy wziąć udział w loteriach fantowych, posmakować smakołyków z charytatywnego kiermaszu lub zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie polaroidem w fotobudce. Niezapomnianą atrakcją będzie zapewne pokaz walki na miecze, a niespodzianką - światełko do nieba.
 
 
Zapraszamy 14 stycznia od 14:00 do GCK w Piotrkowie Drugim.