Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności 26. Finał WOŚP z kolejnym rekordem w...

Aktualności

26. Finał WOŚP z kolejnym rekordem w naszej gminie!

26. Finał WOŚP z kolejnym rekordem w naszej gminie!

Opublikowano: 17.01.2018 14 stycznia odbył się w naszej gminie Finał 26. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegorocznym gospodarzem i organizatorem było Gminne Centrum Kultury w Piotrkowie. Bardzo cieszymy się, że to, na skale światową, niepowtarzalne działanie zebrało nie tylko 30. wolontariuszy kwestujących na rzecz WOŚP, ale również wielu mieszkańców wspierających działania Fundacji.

Efektem wspólnego działania jest kolejny rekord - w sumie zebraliśmy ok. 25.835,08 !

Do rekordu oraz do organizacji Gminnego Wielkiego Finału przyczynili się oprócz naszych wspaniałych wolontariuszy:: Koła Gospodyń Wiejskich, pani Agnieszka Oziemczuk, Szkoła Podstawowa w Tuszowie, pani Elżbieta Kochaniec, Paulina Szyszka, Malwina Godula, Stowarzyszenie Czerwone Jabłuszko, Biblioteka Publiczna w Jabłonnie, BrumBrum Taxi, Superpizza, sklep Poziomka z Czerniejowa!

Na scenie wystąpiły dzieciaki ze wszystkich szkół naszej gminy oraz zespół Marzeny Radeckiej i Tomasza Fiduta. Gwiazdą finału był Zespół Black Band! Bardzo dziękujemy za obecność, zaangażowanie i wspólnie spędzony czas!


"no to siema za rok"