Opublikowano: 27.05.2026Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składamy serdeczne podziękowania wszystkim Samorządowcom - Radnym, Sołtysom, Pracownikom Urzędu oraz wszystkim, którzy na co dzień działają na rzecz lokalnej społeczności. Dziękujemy za Waszą pracę, zaangażowanie i troskę o naszą Małą Ojczyznę!
Razem budujemy lepszą przyszłość naszej Gminy! Dziękujemy, że jesteście częścią naszej wspólnej historii!