Tutaj jesteś Aktualności Gminne zawody sportowo-pożarnicze w...

Aktualności

Gminne zawody sportowo-pożarnicze w Bychawie

Gminne zawody sportowo-pożarnicze w Bychawie

Opublikowano: 12.06.2018 W tym roku w Bychawie w zawodach sportowo-pożarniczych dla OSP wzieło udział 6. jednostek z terenu naszej gminy: OSP Chmiel, OSP Czerniejów, OSP Skrzynice, OSP Piotrków, OSP Wiersziszów, OSP Tuszów.

Na "pudle" stanęli: 
1. OSP Chmiel, 
2. OSP Skrzynice, 
3. OSP Wierciszów.

Serdecznie dziękujemy jednostce JRG Bychawa za organizację zawodów, Druhowi Bolesławowi Skalskiemu za wsparcie w przygotowaniu jednostek oraz p. Markowi Brydzie za organizację zawodów po stronie naszej gminy.

Powrót
ZIT

Projekt Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego

Planowanie przestrzenne

Zapraszamy do odwiedzenia strony Partycypacja w planowaniu przestrzennym w Gminie Jabłonna

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Informacje dotyczące nieodpłatnej pomocy prawnej

Gospodarka odpadami

Informacje dotyczące odpadów komunalnych