Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Konkurs grantowy "Lubelskie Lokalnie...

Aktualności

Konkurs grantowy "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 3"

Konkurs grantowy "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 3"

Opublikowano: 04.02.2019 Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej i Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych ogłaszają KONKURS GRANTOWY w ramach projektu "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 3".
Zapraszamy mieszkańców powiatu lubelskiego do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym Konkursu "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 3", które odbędzie w dniu 18 lutego o godz. 15.00 w Biurze LGD "Kraina wokół Lublina", ul. Narutowicza 37/5 w Lublinie.
 
W ramach konkursu wspierane będą projekty obejmujące działania w dowolnej ze sfer pożytku publicznego oraz na rozwój młodych organizacji pozarządowych zarejestrowanych na terenie woj. lubelskiego.
 
O dotacje w łącznej kwocie 300.000 zł mogą ubiegać się organizacje i grupy nieformalne mające siedzibę na terenie woj. lubelskiego. Maksymalna kwota dofinansowania pojedynczego projektu może wynieść 5.000 zł.
 
Program adresowany jest do:
- młodych organizacji pozarządowych,
- grup nieformalnych i samopomocowych.
 
TERMIN NABORU WNIOSKÓW O DOTACJĘ: od 1 lutego do 28 lutego 2019 r., do godziny 23:59.
 
SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKÓW: wnioski można składać WYŁĄCZNIE ZA POMOCĄ GENERATORA WNIOSKÓW, który dostępny jest na www.lubelskielokalnie.lbl.pl (duży czerwony przycisk "ZŁÓŻ WNIOSEK")
 
KONSULTACJE WNIOSKÓW: przed ostatecznym złożeniem wniosku zachęcamy wcześniej go skonsultować i uzyskać porady. Konsultacje będą trwały w okresie naboru wniosków i będą prowadzone przez ANIMATORÓW.
 
Przed wypełnieniem wniosku należy zapoznać się z REGULAMINEM KONKURSOWYM
Budżet znajdą państwo we wniosku można jednak pobrać go TUTAJ.
 
Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenia z zakresu przygotowania wniosku.