Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Głosujmy na Herosów innowacji i...

Aktualności

Głosujmy na Herosów innowacji i pomoce interaktywne dla dzieci

Głosujmy na Herosów innowacji i pomoce interaktywne dla dzieci

Opublikowano: 27.08.2019 Sklep "Groszek" z Jabłonny-Majątek bierze udział w konkursie "Herosi innowacji", w którym zgłosił inicjatywę polegającą na zakupie pomocy interaktywnych dla świetlicy szkolnej w Zespole Szkół w Jabłonnie. Aby wygrać potrzebują Państwa głosów!
Innowacja zgłaszana przez sklep Groszek w Jabłonnie-Majątkt ma na celu stworzenie przyjemnego miejsca do rekreacji w połączeniu z nauką dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (świetlica przyszkolna).
W ramach konkursu zakupione zostaną dwie pomoce dydaktyczne: Magiczny Dywan oraz Kształtki Rehabilitacyjne.  Magiczny Dywan to  interaktywna pomoc dydaktyczna w formie urządzenia, które przy pomocy rzutnika  wyświetla obraz dający efekt wirtualnego dywanu z grami i zabawami dla dzieci. Pomoc jest dedykowana dla przedszkoli i klas 1-3 szkoły podstawowej. Zawiera bogatą ofertę gier, zabaw, quizów i aranżowanych sytuacji edukacyjnych, uwzględniających podstawę programową wychowania przedszkolnego i kształcenia ogólnego. Drugą zgłaszaną pomocą dydaktyczną w ramach konkursu są kształtki rehabilitacyjne tzw. piankowe klocki, którymi  wyposażony będzie kącik rekreacyjny w świetlicy przyszkolnej. Z klocków dzieci mogą budować tory przeszkód, jak również tworzyć przestrzenne konstrukcje; jest to jedna z form zabaw ruchowych, kształtujących motorykę dużą, zdrowe nawyki ruchowe, a także zabawę w grupie.
 
Aby zagłosować na inicjatywę należy wejść na stronę:
 
i oddać głos.
Inicjatyw Sklepu Groszek z Jabłonny-Majątek zgłoszona została w kategorii do 15 000 zł.
Glosować można codziennie, z jednego adresu IP można oddać jeden głos.
Głosować można do 10 września 2019 r.