Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Koronawirus - zawieszenie zajęć w...

Aktualności

Koronawirus - zawieszenie zajęć w szkołach, przedszkolach, klubie dziecięcym, Centrum Kultury Gminy Jabłonna i Bibliotece!

Koronawirus - zawieszenie zajęć w szkołach, przedszkolach, klubie dziecięcym, Centrum Kultury Gminy Jabłonna i Bibliotece!

Opublikowano: 11.03.2020 W związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia koronawirusem za zgodą Wójta Gminy Jabłonna w dniach od 11-ego marca do 13-ego marca 2020 r. zamknięte będą wszystkie szkoły, przedszkola, oddziały przedszkolne, klub dziecięcy. Zamknięte zostają również Centrum Kultury Gminy Jabłonna oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Jabłonnie wraz z filiami. W dniu 12 marca (czwartek) odwołany zostaje również targ w Jabłonnie.

Prosimy wszystkich mieszkańców o wzmożoną ostrożność oraz o stosowanie się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego i komunikatów Wojewody Lubelskiego.

Osoby  wracające z miejsc występowania ognisk koronawirusa lub z objawami chorobowymi wskazującymi na zakażenie  prosimy  o  kontakt telefoniczny  z Oddziałem Przeciwepidemicznym Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Lublinie:

w godzinach urzędowania 7 30 - 15 05
tel. 81 47 87 147
      81 47 87 113
      81 47 87 114

po godzinie 15 05  
dyżurny Oddziału Przeciwepidemicznego: 607 244 860
kierownik grupy reagowania kryzysowego: 605 194 800

Z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa w naszym województwie, rekomenduję ograniczenie wizyt w gminnych jednostkach organizacyjnych (Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Urzędzie Gminy Jabłonna) do wyjątkowych przypadków np. związanych ze sporządzeniem aktu zgonu. W Urzędzie Gminy i GOPSie będzie prowadzony rejestr osób odwiedzających Urząd - zachęcamy do załatwiania spraw drogą mailową bądź telefoniczną jeżeli istnieje taka możlwość. 

O dalszych decyzjach będziemy informować mieszkańców na bieżąco.

Powrót