Gmina Jabłonna

Tutaj jesteś Aktualności Powiatowe zawody pożarnicze w Bełżycach

Aktualności

Powiatowe zawody pożarnicze w Bełżycach

Opublikowano: 11.06.2019 W niedziele 9 czerwca w Bełżycach zorganizowane zostały Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Powiatu Lubelskiego. Gminę Jabłonna reprezentowała jednostka OSP z Piotrkowa.

W ramach zawodów wszystkie startujące drużyny miały do zaliczenia bieg sztafetowy 7×50 m z przeszkodami a także ćwiczenie bojowe.

Wśród męskich drużyn pożarniczych najlepszy wynik uzyskali strażacy z OSP w Woli Przybysławskiej w gminie Garbów. Drugie miejsce zajęli strazacy z Garbowa, na trzecim miejscu uplasowała się jednostka OSP Wojciechów. Na najwyższym stopniu podium z drużyn żeńskich stanęły druhny z OSP Garbów, na środkowym z OSP w Woli Przybysławskiej zaś na najniższym z OSP w Krężnicy Jarej.

W dodatkowej konkurencji „Musztra” najwięcej punktów uzyskały jednostki OSP Jakubowice Konińskie, OSP Piotrków i OSP Wojciechów. Wśród drużyn kobiecych najlepiej oceniono jednostki OSP w Woli Przybysławskiej, OSP Garbów i OSP Babin.