Tutaj jesteś Urząd Gminy Pracownicy Urzędu

test Struktura organizacyjna

Nazwa
Wydziału
Telefon E-mail Adres Opis
Władze Gminy 815610570 Pokaż stanowiska
w tym wydziale
Nazwa
Stanowiska
Pracownik Telefon E-mail Pokój Opis
Wójt Gminy Magdalena Sałek 815610570 m.salek@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek główny
Zastępca Wójta Gminy Marcin Pastuszak 815610570 m.pastuszak@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek główny
Skarbnik Gminy Jolanta Góra 815610570 j.gora@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek główny
Sekretarz Gminy Halina Dziurdzińska 815610570 h.dziurdzinska@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek główny
Referat Spraw Organizacyjnych 815610070 Pokaż stanowiska
w tym wydziale
Nazwa
Stanowiska
Pracownik Telefon E-mail Pokój Opis
Stanowisko pracy ds. kadr i archiwum zakładowego Irena Nawłatyna 815610577 i.nawlatyna@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek główny
Stanowisko pracy ds. obsługi sekretariatu i kancelarii Urzędu Gminy Iwona Podsiadły 81 561 05 70 i.podsiadly@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek główny
Pracownik gospodarczy Anna Kicińska brak brak Lokalizacja: Budynek główny
Referat Księgowości i Budżetu 815610070 Pokaż stanowiska
w tym wydziale
Nazwa
Stanowiska
Pracownik Telefon E-mail Pokój Opis
Stanowisko pracy ds. księgowości Bożena Grzegorczyk 815610070 b.grzegorczyk@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek główny
Skarbnik Gminy Jabłonna Jolanta Góra 815610070 j.gora@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek główny
Stanowisko pracy ds. księgowości Justyna Madej 815610070 j.madej@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek główny
Stanowisko pracy ds. księgowości Monika Dubeltman 815610070 m.dubeltman@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek główny
Referat Podatków i Opłat Lokalnych 815610404 Pokaż stanowiska
w tym wydziale
Nazwa
Stanowiska
Pracownik Telefon E-mail Pokój Opis
Kierownik referatu Grażyna Krzowska 815610404 podatki@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek byłego posterunku policji
Stanowisko pracy ds. podatków Barbara Ziętek 815610404 podatki@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek byłego posterunku policji
Księgowa podatkowa Maria Walczak 815610404 podatki@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek byłego posterunku policji
Stanowisko pracy ds. podatków Elżbieta Niedźwiadek 815610404 podatki@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek byłego posterunku policji
Referat Funduszy, Promocji i Spraw Obywatelskich 815610077 Pokaż stanowiska
w tym wydziale
Nazwa
Stanowiska
Pracownik Telefon E-mail Pokój Opis
Stanowisko pracy ds. obsługi rady Magdalena Zaborek 815610077 m.zaborek@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek główny
Stanowisko pracy ds. informatyki Hubert Bryda 815610077 h.bryda@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek główny
Stanowisko pracy ds. ewidencji ludności i obrony cywilnej Marek Bryda 815610577 m.bryda@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek główny
Stanowisko prasy ds. funduszy zewnętrznych Agnieszka Wójtowicz 81 561 05 81 a.wojtowicz@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek byłego posterunku policji
Stanowisko prasy ds. funduszy zewnętrznych Michał Romanowski 81 561 05 81 m.romanowski@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek byłego posterunku policji
Pomoc administracyjna Marta Montusiewicz 81 5610570 m.montusiewicz@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek główny
Referat Infrastruktury, Rolnictwa i Ochrony Środowiska 815610012 Pokaż stanowiska
w tym wydziale
Nazwa
Stanowiska
Pracownik Telefon E-mail Pokój Opis
Kierownik referatu Agnieszka Stręciwilk 815610581 a.streciwilk@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek byłego posterunku policji
Stanowisko pracy ds. gospodarki odpadami Agnieszka Szpytma 815610581 a.szpytma@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek byłego posterunku policji
Stanowisko pracy ds. gospodarki nieruchomościami Aneta Zwolińska 815610012 a.zwolinska@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek byłego posterunku policji
Stanowisko pracy ds. zagospodarowania przestrzennego Małgorzata Gorzel 815610012 m.gorzel@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek byłego posterunku policji
Pracownik gospodarczy Bogusław Mituła brak brak Lokalizacja: Budynek byłego posterunku policji
Stanowisko pracy ds. gospodarki nieruchomościami Marcin Jakubusek 81 561 00 12 m.jakubusek@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek byłego posterunku policji
Stanowisko pracy ds. zamówień publicznych i inwestycji Damian Sędłak 81 561 00 12 d.sedlak@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek byłego posterunku policji
Pracownik gospodarczy Zbigniew Głąb brak brak Lokalizacja: Budynek byłego posterunku policji
Urząd Stanu Cywilnego 815610577 Pokaż stanowiska
w tym wydziale
Nazwa
Stanowiska
Pracownik Telefon E-mail Pokój Opis
Kierownik USC Monika Flis 815610577 usc@jablonna.lubelskie.pl Lokalizacja: Budynek główny